Majstorski pogodak Ibaneza

Dinamo pobijedio Baku, Neftči namučio češke prvake!

Nogometaši Dinama pripreme u Sloveniji zaključili su pobjedom nad Bakuom 2:0 u Dravogradu…

U dvoboju s petoplasiranom momčadi azerbajdžanske lige pogotke za 'modre' postigli su Krstanović u 18. minuti s 11 metara i Ibanez u 68. preciznim udarcem iz slobodnjaka s 30-ak metara. Za momčad Bakua branio je bivši Dinamov vratar Marko Šarlija.

Bila je to dobra uvertira u Dinamove dvoboje drugog pretkola Lige prvaka s Neftčijem. Zagrepčani prvu utakmicu s azerbajdžanskim prvakom igraju u Maksimiru 13. srpnja.

A prijateljski dvoboj odigrao je i Neftči, koji je poprilično namučio češkog prvaka Viktoriju iz Plzena. Česi su pobijedili s minimalnih 1:0, a pogodak je u 89. minuti s bijele točke postigao Marián Čišovský. (Agencija VLM)