VIDEO Eduardo: Uh, kad je stadion počeo uzvikivati moje ime…

Hrvatski reprezentativac bio je oduševljen dočekom Arsenalovih navijača…

'Osjećao sam se kao da sam još uvijek igrač Arsenala', rekao je hrvatski reprezentativac. Zabio je Dudu u 82. minuti dvoboja Lige prvaka protiv Arsenala na Emiratesu utješni gol za Šahtar u 5-1 porazu Ukrajinaca, 19 minuta nakon što je ušao u igru pri 3-0 vodstvu domaćina.

'Uh, bilo je sjajno vratiti se na stadion Arsenala. Bilo je nevjerojatno. Osjećaj kad su iz publike počeli uzvikivati moje ime bio je fantastičan. Osjećao sam se kao da još uvijek igram u Arsenalu. Uvijek ću se rado vraćati u London', kazao je Eduardo objasnivši zašto nije proslavio svoj pogodak:

'Proveo sam ovdje prekrasno vrijeme s Arsenalovim igračima i trenerom Wengerom, a to se mora poštivati. Uostalom, bilo je 5-0. Nisam se imao čemu radovati.'

'Trenutačno sam igrač Šahtara. Davat ću koliko god mogu u dresu svog novog kluba kao što sam davao u Arsenalovu. Što se Arsenala tiče, nastavit ću pratiti njegove utakmice na televiziji kad god budem mogao. Uvijek ću voljeti Arsenal.'

'Rezultat je ispao loš po nas i dobar po Arsenal. Pripremili smo se dobro, ali na travnjaku nismo ispoštovali ono što smo se dogovorili. Ipak, došli smo Arsenalu, a Arsenal je na svom stadionu favorit protiv bilo koje momčadi na svijetu.'