VIDEO Ruud Van Nistelrooy: Hajduk ima odlične navijače, hvala za ovacije!

Prekrasnu su utakmicu u prijateljskoj atmosferi odigrali stari poznanici Hajduk i HSV…

Nakon sinoćnje golijade s Poljuda nitko nije otišao nesretan. Šest golova (3:3) i još pregršt prilika oduševili su čak 15 tisuća gledatelja. Uglavnom su briljirali napadači jedne i druge momčadi, a utakmica je bila prava revijalna.

Jedan od onih koji je pokazao odličnu formu je Anas Sharbini koji je zaslužan za drugi pogodak Bijelih: 'Bilo je vidljivo kako smo mi spremniji u ovoj fazi priprema. Imali smo dosta prilika i pokazali smo kako se možemo nositi s ovakvim klubovima, kao i s Dinamom što ćemo pokazati u subotu u Superkupu.'

Mladen Petrić također je bio zadovoljan utakmicom. Drago mu je bilo što su zadovoljni kućama otišli i navijači. 'Super je to doživljaj kad dobiješ ovacije od splitske publike, nisam to očekivao. Hajduk nam je mogao u prvih 15 minuta zabiti tri, četiri gola. Dobri su, tehnički jako dobro potkovani.'

Ovacije je na izlasku dobio je legendarni Ruud Van Nistelrooy. Posebno je bio oduševljen atmosferom na utakmici. 'Bila je dobra utakmica, posebno drugo poluvrijeme. Hajduk ima odlične navijače koji nose igrače. Lijepo je vidjeti da cijene dobre poteze suparnika. Hvala im za ovacije, uljepšali su nam večer…'