Pad forme ili?

Hajdukov protivnik u pohodu na Europu neočekivano izgubio od trećeligaša!

Dva su kluba koja će sljedeći tjedan biti suparnici hrvatskim momčadima u 3. pretkolu Europa lige odigrala utakmice u petak navečer..

Stoke City, koji će u četvrtak na svome stadionu Britannia dočekati hrvatskog doprvaka Hajduk, nije se dobro proveo u prijateljskoj utakmici kod trećeligaša Brentforda. Iako je menadžer gostiju Tony Pulis na teren izveo najjači sastav, domaći je niželigaš slavio s 1-0, a jedini je strijelac u 72. minuti bio Charlie MacDonald.

U rumunjskoj je u petak počelo nacionalno prvenstvo u koje je pobjedom startao Dinamo iz Bukurešta, suparnik Varaždina u 3. pretkolu Europa lige. Dinamo je pred svojim navijačima svladao Targu Mures s 1-0, a autor pobjedničkog pogotka je u 12. minuti bio napadač Marius Niculae.