Odlični potezi

Pogledajte spektakularne škarice i bombu 'Vuge' iz Bukurešta!

Prva utakmica trećeg pretkola Europa lige između Dinama i Varaždina u Bukureštu ponudila je odlične poteze...

Nogometaši Varaždina uspjeli su neporaženi napustiti Bukurešt i u uzvratni dvoboj trećeg pretkola Europa lige s Dinamom ulaze sa šansama za prolaz.

Prvi susret u Bukureštu završio je 2:2, a Varaždinci su jedva izvukli 'živu' glavu s obzirom da su do 43. minute gubili 2:0 autogolom Sušca i sjajnim pogotkom 26-godišnjeg Rumunja Cosmina Motia koji je prekrasnim škaricama osigurao domaćinima uvjerljvo vodstvo 2:0.

No, iako se činilo da će domaćini lako do pobjede, Varaždinci se bude pred kraj prvog dijela. Kapetan Davor Vugrinec, koji je do posljednjeg trenutka bio upitan zbog ozljede, prvo je odlično proigrao Marija Sačera, a potom i sam četiri minute kasnije, velikom bombom iz slobodnog udarca postavio na kraju konačnih 2:2.