Reggina bez izgleda u Torinu

Del Pierov 250. gol za novu sigurnu pobjedu Juventusa

Torinski Juventus upisao je novu uvjerljivu pobjedu u talijanskoj Seriji A, ovaj put doma protiv Reggine, rezultatom 4:0. Trijumf je obilježio Alessandro Del Piero, koji je Sicilijancima zabio u 74. minuti svoj 250. u dresu Juventusa.

Ranierijev Juventus na pravi je način reagirao nakon poraza protiv Intera u derbiju prošlog kola. Kod kuće s Regginom 'Stara dama' nije imala problema, što je treća pobjeda doma zaredom torinskog kluba.

Sve je bilo riješeno u prvom dijelu. Camoranesi i Amauri donijeli su nedostižnu prednost Juventusu do odmora, koju su u nastavku dodatno povećali Chiellini i Del Piero. Kapetanu Alessandru Del Pieru ovaj je pogodak iz jednaesterca bio 250. gol u dresu Juventusa.

Juve nakon 14 odigranih utakmica ima 3 boda zaostatka za Interom, koji bi pobjedom danas doma protiv Napolija mogao vratiti prednost na +6.