Nogomet
breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
Nogomet

Sudar engleskog i francuskog prvaka u 2. kolu skupine F Lige prvaka očekivano je završio pobjedom domaćina - Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao Marseille s 2-0...

Londonski je klub put do drugog trijumfa u ovosezonskom izdanju najjačeg europskog klupskog natjecanja izgradio već u prvom poluvremenu.

>> VIDEO: Real opet teško, Stekelenburg spasio Ajax čudesnom obranom

Za Chelseajevo otvaranje iz snova zaslužan je kapetan John Terry koji je zabio već u sedmoj minuti nakon što je korner izveo francuski nogometaš Florent Malouda. Na, kako se pokazalo, konačnih 2-0 povisio je u 28. minuti još jedan Francuz Nicolas Anelka. On je bio precizan s bijele točke nakon što je loptu koju je uputio Michael Essien rukom u kaznenom prostoru zaustavio Stephane Mbia.

Za razliku od Chelseaja koji nakon dva kola ima maksimalan učinak, Marseille je i dalje bez boda budući da je prije dva tjedna na svome terenu izgubio od Spartaka. Moskovljani su, podsjetimo, ranije danas na svome Lužnjikiju svladali slovačku Žilinu s 3-0.