Interov junak: Gol Bayernu najvažniji je u mojoj karijeri

''Nogomet je ćudljiva stvar i zaista sam vjerovao da možemo doći do dobrog rezultata na kraju'', komentirao je makedonski napadač Goran Pandev, junak uzvratnog susreta osmine finala Lige prvaka između Bayerna i Intera...

Inter je pobjedom 3-2 na Allianz Areni nadoknadio 0-1 sa San Sira, a treći gol za 'Nerazzurre' zabio je Pandev u 87. minuti.

Imao je Bayern u Münchenu vodstvo 2-1 do 63. minute, ali potom su Sneijder i Pandev zatresli mrežu Bavaraca i odveli branitelje naslova dalje.

>> 'Imamo veliko srce, opet možemo napraviti nešto čudesno'

''Utakmica je bila odlučujuća i mislim da smo odigrali sjajno drugo poluvrijeme. Sretan sam zbog kluba i navijača koji su zaslužili vidjeti Inter u četvrtfinalu. Moj gol bio je najvažniji u karijeri, čak važniji od gola u finalu Svjetskog klupskog prvenstva. Posvećujem ga svoj svojoj obitelji, suigračima, klubu i navijačima koji su uvijek vjerovali u mene, a sada sam im se odužio. Nakon prvog poluvremena nitko nije vjerovao u nas. Samo smo mi vjerovali u sebe jer smo mi Inter'', dodao je 27-godišnji Makedonac.