Puno teže od očekivanog Manchester United je izborio četvrtfinale Lige prvaka. Nakon što je prva utakmica završila 0-0, 'Crveni vragovi' su na krilima Meksikanca Chicharita slavili u uzvratu s 2-1...

Manchester United u četvrtfinale je pogurao 22-godišnji meksički napadač Javier Hernandez 'Chicharito', koji je postigao dva gola za momčad Alexa Fergusona. U petoj je minuti doveo domaće u vodstvo nakon akcije Nanija i Waynea Rooneyja, da bi u 75. u mrežu pospremio loptu nakon lijepe akcije Antonija Valencije i Ryana Giggsa. Wes Brown, pritisnut od Gabriela Heinzea, u 82. je minuti zabio autogol za konačan rezultat. Kako je prva utakmica završila bez golova, među završnih osam ušao je, peti put zaredom u natjecanju, Manchester United.

Hernandez je ove sezone zabio tri gola u Ligi prvaka, dok je ukupno za Manchester United skupio 16 golova u 33 utakmice.

>> VIDEO Drama: Inter čudesnim preokretom slomio Bayern!

Autogol Wesa Browna bio je tek drugi pogodak koji su ove sezone u natjecanju dobili Englezi. Jedini dosad zabila im je Valencija u šestom kolu natjecanja po skupinama.