Sneijder: U München definitivno ne odlazimo bez šanse

Wesley Sneijder vjeruje da Inter može pobijediti Bayern u uzvratu i izboriti četvrtfinale Lige prvaka...

Nogometaši Intera nisu iskoristili domaći travnjak u prvom ogledu osmine finala Lige prvaka, pa tako nakon prvih 90 minuta ogleda s Bayernom prednost od 1-0 imaju Bavarci.

Repriza prošlogodišnjeg finala ovog natjecanja je bila zanimljiva. Redale su se brojne šanse na obje strane, no na kraju je odlučio tek jedan pogodak i to onaj Marija Gomeza u samom smiraju utakmice, kada je u 90. minuti iskoristio otpadak, odnosno, odbijenu loptu domaćeg vratara Julia Cesara, te zabio za veliku prednost Bayerna.

No, nitko u Interu ne misli da je Bayern došao do - velike prednosti.

''Mislim da smo zaslužili mnogo bolji rezultat. Možda smo čak trebali i pobijediti. No, ovaj poraz nas neće sputati, niti unazaditi. Znamo da se možemo nositi s Bayernom, biti i bolji, pa zato u uzvratu tražimo pobjedu i mislimo da možemo do nje,'' rekao je Wesley Sneijder, od kojeg se mnogo očekivalo u prvom ogledu, ali ipak nije bio na svojoj visokoj razini.''

''Situacija je komplicirana, ali izlaz se vidi,'' završio je Nizozemac.