VIDEO Werderu nevjerojatna drama u Genovi: Talijani slavili pa ispali!

U izravnom prijenosu na Gol.hr-u vidjeli smo koliko nogomet može biti prevrtljiv...

Posebnu žal za Ligom prvaka mogu osjećati nogometaši i navijači Sampdorije koje su sekunde odvajale od ulaska u Ligu prvaka. Prije uzvrata na svom terenu su imali težak zadatak - morali su nadoknaditi 1-3 iz Bremena protiv Werdera.

No, već nakon trinaest minuta igre na svom terenu su nadoknadili taj minus. Vodili su 2-0 pogocima sjajnog strijelca Giampaola Pazzinija. Prvi je postigao u 8. minuti glavom, a drugi samo pet minuta kasnije i to poluvolejem iz trka.

Nakon toga su se redale šanse na obje strane, a činilo se kako je sve gotovo pet minuta prije kraja kada je Antonio Cassano petom, nekako, uspio provući loptu ispod Tima Wiesea za 3-0.

No, u trećoj minuti nadoknade je Markus Rosenberg postigao pogodak za 3-1, uveo svoju momčad u produžetke, a domaćina je pokopao sjajnim šutem Claudio Pizarro u 100. minuti.

Liga prvaka, 4. pretkolo, uzvratne utakmice:

Sampdoria - Werder 3-1 nakon produžetka 3-2, 1-3 (Pazzini 8, 13, Cassano 85 / Rosenberg 90+3, Pizarro 100)

Anderlecht - Partizan 2-2 nakon jedanaesteraca 4-5, 2-2 (Lukaku 64, Gillet 71 / Cleo 15, 53)

Sevilla - Braga 3-4, prva utakmica 0-1 (Luis Fabiano 60, Navas 84, Kanoute 90 / Matheus 30, Lima 58, 85, 90)

Hapoel Tel Aviv - Red Bull Salzburg 1-1, 3-2 (Zahavi 90 / Douglas 42-ag)

Sheriff - Basel 0-3, 0-1 (Streller 74, Frei 80, 87)