EL: Dinamo 'petardom' do Hajduka!

Suparnik nogometašima splitskog Hajduka u 3. pretkolu Europa lige bit će rumunjski Dinamo iz Bukurešta. Oni su sa ukupnih 7-1 lako na koljena bacili moldavsku Olimpiu...

Nakon 2-0 u gostima Dinamo je na svom stadionu Stefan cel Mare pobijedio Moldavce sa čak 5-1. Pet različitih igrača je treslo mrežu gostujućeg vratara Pauisa, a serija je otvorena već u 4. minuti kada je precizan bio Orlovschi i to zabivši autogol.

U nastavku utakmice za Dinamo su još zabili: Andrei Cristea (32.), Ousmane N'Doye (45.), Cristian Munteanu (59.) i Gabriel Torje (62.-11m). Na samom kraju utakmice tek je Somide uspio zabiti počasni pogodak za goste.

Prvu utakmicu 3. pretkola između Dinama iz Bukurešta i Hajduka, koja je na rasporedu 29. srpnja, možete pratiti u izravnom prijenosu na Novoj TV.