breaking news !: VIDEO Slovački premijer operiran: Njegov zamjenik otkrio nove detalje o Ficovu stanju
Neviđena drama

U 100. minuti zabili za pobjedu: Svi su uletjeli na teren, tribine su proključale, a onda je uslijedio hladan tuš!

Odigrane su prve utakmice 12. kola kvalifikacija južnoameričkih reprezentacija za Svjetsko prvenstvo.

Kolumbijska nogometna reprezentacija ugostila je Ekvador u 12. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru. Do 100. minute susreta, četvrti sudac pokazao je osam minuta nadoknade, bilo je 0:0, a onda je Yerry Mina zabio za Kolumbiju i erupciju oduševljenja.

Svi su uletjeli na teren, tribine su eksplodirale od sreće, a onda je uslijedio hladan tuš. U tijeku je bila VAR provjera pobjedničkog pogotka.

Otrčao je glavni sudac izvan terena kako bi pogledao snimku sporne situacije,  lopta je pogodila u ruku strijelca pobjedničkog zgoditka, tako da je mogao donijeti samo jednu odluku i poništiti pogodak.

Snimku sporne situacije možete vidjeti OVDJE.

S eventualnom pobjedom Kolumbija je mogla preskočiti Ekvador na trećem mjestu ljestvice, ali ovako su ostali na četvrtom mjestu sa 16 bodova. Isti broj bodova, ali i utakmicu manje ima petoplasirani Urugvaj.