leipzig ostao na vrhu

Ludi derbi kola Bundeslige: Borussia (D) prosula pobjedu nevjerojatnim pogreškama

Šest golova palo je u bundesligaškom derbiju kola.

Borussia Dortmund i RB Leipzig odigrali su 3:3 u derbiju 16. kola Bundeslige.

Borussia je vodila 2:0 golovima Weigla (23) i Brandta (34), ali prosuli su prednost nevjerojatnim pogreškama obrane.

gol expired "Nedodirljivi" Rakitić opet ide u vatru, Valverde uoči užarenog El Clasica: "Nogomet nas treba ujedinjavati" divider

Prvo je Burki istrčao i nespretno glavom odbio do Wernera, koji je zabio u prazan gol za 2:1 u 47. minuti. Već u 53. Werner je presjekao povratnu loptu prema Burkiju i opet lagano zabio za 2:2.

Jadon Sancho vratio je vodstvo Borussiji već u 55. minuti, ali Schick je u 78. minuti zabio za vrijedan bod vodeće momčadi lige.

gol expired Bivši igrač Bayerna i Juvea otkrio Pepovu mračnu stranu i anegdotu s Ronaldom: "On nije normalan" divider

Tin Jedvaj bio je strijelac u pobjedi svog Augsburga nad Fortunom (3:0). Andrej Kramarić odigrao je svih 90 minuta za Hoffenheim koji je s 2:0 (0:0) kao gost svladao Union u Berlinu golovima Beboua u 56. i Baumgartnera u 90. minuti. U prvoj utakmici kola Werder je na svom terenu teško izgubio od Mainza (5:0).

RB Leipzig je prvi s 34 boda, dok je Borussia sada treća s 30 bodova. Drugi je Mönchengladbach s 31 bodom.