Brekalo ostao na klupi

Juventus minimalno slavio protiv Fiorentine: VAR ih spasio u završnici susreta

Juventus je slavio 1:0 protiv Fiorentine u 22. kolu Serie A.

Slavlje Juventusa (Foto: Afp)

U susretu 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Fiorentinu 1:0.

Pogodak odluke zabio je Adrien Rabiot u 36. minuti.

Torinska Stara dama je u 59. minuti zabila i drugi pogodak, no gol Dušana Vlahovića je poništen nakon pregleda video snimke zbog zaleđa. Istu sudbinu doživio je i pogodak gostujućeg veznjaka Gaetana Castrovillija u 89. minuti. Gol koji je zabila momčad Fiorentina poništen je zbog zaleđa i to nakon intervencije video pomoćnika. Hrvatski nogomataš Josip Brekalo nije nastupio za Viole.

Sergej Jakirović Jakirović nakon Gorice: ''Prenijeli smo pobjednički mentalitet iz Zrinjskog na momčad'' divider

Bila je to druga ligaška pobjeda Juventusova u nizu, nakon tri kola bez slavlja, dok je Fiorentina već pet kola bez pobjede.

U ranije odigranom susretu Monza je gostovanju pobijedila Bolognu sa 1:0. Jedini gol zabio je Giulio Donati u 26. minuti. Nikola Moro je za Bolognu igrao od 77. minute.

Riyad Mahrez Manchester City lagano se obračunao s Aston Villom: Iskoristili Arsenalov kiks i primakli se na -3 divider

Monza je ovom pobjedom produžila niz bez ligaškog poraza na sedam kola skočivši na deveto mjesto na ljestvici sa 29 bodova, koliko ima i Bologna desetoj poziciji.

Zadar - Crvena zvezda Navijači Zadra poslali poruku Borjanu, srpski mediji grme "Bijedna gesta, ovo nije trebalo Hrvatima" divider

U prvom nedjeljnom susretu Udinese i Sassuolo su odigrali neriješeno 2:2. Svi su golovi pali u prvom poluvremenu. Vrlo rano, već u prvoj minuti je domaćina u vodstvo doveo Udogie, ali su gosti uzvratili i za 1-1 je pet minuta kasnije zabio Matheus Henrique. Na 2:1 u 28 za Udinese zabija Bujol, a na kraju prvog poluvremena u sudačkoj nadoknadi za Sassuolo izjednačuje Perez.

Hrvatski nogometaš Martin Erlić je odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo.

Na ljestvici vodi Napoli sa 56 bodova ispred Intera sa 43, dok Atalanta, Roma i Milan imaju po 41 bod.

Juventus je sada deveti (29), a Fiorentina na 14. mjestu (24).

Večeras se još sastaju Napoli i Cremonese, dok u ponedjeljak igraju Verona - Salernitana, te Sampdoria - Inter.