Ostali sportovi
Ne mogu pronaći formu

Novi poraz odbojkaša, Slovenci bolji u Osijeku

Osmi poraz u devetom su ovogodišnjem nastupu u Europskoj ligi ubilježili hrvatski odbojkaši...

U osječkoj dvorani Gradski vrt Slovenija je u 9. kolu skupine A bila bolja s 3-0. Prva su dva seta bila prilično neizvjesna, ali Slovenci su na kraju oba puta slavili, najprije s 26-24, a potom i s 25-23. U trećem su setu izabranici Rade Malevića pali i dopustili gostima da dođu do laganih 25-16.

Prvi je put u zapisniku ove sezone u sastavu hrvatske reprezentacije bio Igor Omrčen, ali odbojkaš talijanske Macerate nije ulazio u igru. Najviše je poena našoj momčadi (14) priskrbio Anđelko Ćuk.

Hrvatska je s omjerom pobjeda i poraza 1-8 na dnu ljestvice, dok su Slovenci vodeća momčad skupine A s osam pobjeda. Priliku za popravljenje dojma protiv Slovenije naši će odbojkaši imati u subotu, ponovno u Osijeku.