Ostali sportovi

Val Gardena: Innerhofer najbrži, Kostelić 31.

Na posljednjem treningu spusta u Val Gardeni, Ivica Kostelić zauzeo je 31. mjesto.

Uoči predstojećih utrka Svjetskog skijaškog kupa u Val Gardeni, na treningu spusta, najbrži je bio domaći predstavnik Christof Innerhofer koji je stazu prošao za 1:57.76 minuta. Sedam stotinki sporiji je bio Austrijanac Michael Walchhofer, dok je treće mjesto s 27 stotinki slabijim vremenom zauzeo Nijemac Andreas Sander.

Kostelić je za Innerhoferom zaostao 1.94 sekunde i ostvario tri mjesta bolji plasman nego dan ranije. Natko Zrnčić-Dim je bio 41. (+2.58), dok Tin Široki nije uspio završiti svoju vožnju.
U petak je u Val Gardeni na rasporedu super G, a dan kasnije i spust.

Trenutačno vodeči u Svjetskom skijaškom kupu je Norvežanin Aksel Lund Svindal, dok u spustu vodi Austrijanac Michael Walchhofer.