Tenis
Tenis

'Jednooki' Đoković posljednji polufinalist

Poznata su oba polufinalna para na ATP Finals turniru osam najboljih tenisača u Londonu. U subotu će polufinala igrati Nadal - Murray i Federer - Đoković...

Kao posljednji se u polufinale probio srpski tenisač Novak Đoković i to laganom pobjedom protiv Andyja Roddicka 6-2, 6-3. Meč je trajao samo jedan sat i šest minuta.

Đokoviću je za polufinale bio potreban samo jedan osvojeni set, dok je prema istom cilju Roddick morao dobiti meč s 2-0 u setovima. No, vrlo brzo je postalo jasno da u meču Roddick nema previše šanse.

Đoković je kontrolirao meč od samog početka, te je u prvom setu napravio dva breaka, a u drugoj dionici jedan za uvjerljivu pobjedu. Zanimljivo je da je Đoković na teren prije početka meča izašao s povezom na oku, podsjetimo, u prošlom kolu u meču s Nadalom zaradio je infekciju.