David Silva 'Furiju' spasio nove blamaže

Nakon teških poraza u Argentini (4-1) i Portugalu (4-0) svjetski su prvaci, nogometaši Španjolske, napokon ostvarili i pobjedu u prijateljskoj utakmici. Slavili su u Madridu 1-0 protiv Kolumbije...

Pobjedu je momčadi Vicentea del Bosquea u 86. minuti dvoboja na Santiago Bernabeuu donio 25-godišnji veznjak Manchester Cityja David Silva. Na oštro prizemno ubacivanje Jesusa Navasa s desne strane ljevonogi je veznjak podmetnuo nogu plasiravši loptu u mrežu pored kolumbijskog golmana Ospine.

Silvi je to bio 11. gol za reprezentaciju u 45. nastupu, ali i četvrti u sedam utakmica poslije Svjetskog prvenstva.

Španjolci su se strašno namučili za pobjedu, jer su Kolumbijci u drugom poluvremenu imali pregršt opasnih kontri i vrlo izglednih prilika za pogodak. Sve su ih amaterski upropastili.

>> VIDEO Mega-dvoboj: Messi magično asistirao i zabio za pobjedu, Ronaldo 'zakucao'!

>> VIDEO: Brazilci nokautirali Benzemu, a on se osvetio golom za pobjedu