breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

'Ja nemam suigrače na travnjaku, imam braću'

Nogometaši Milana uspjeli su pobijediti Napoli 3-0 u derbi utakmici 27. kola Serije A. Time je njihova prednost na vrhu ljestvice i dalje prilično izražena. Imaju pet bodova više od Intera, odnosno šest u odnosu na Napoli...

Premda je navala igrača Milana na suparnička vrata krenula nakon kontroverzno dosuđenog jedanaesterca u 49. minuti, mora se priznati da je Brazilac Pato odigrao sjajno drugo poluvrijeme. U njemu je iznudio jedanaesterac, asistirao Boatengu, a potom i sam zabio za konačnih 3-0.

''Pobjeda je lijepa, ali ne razmišljamo niti sekunde o naslovu prvaka. Sve misli idu prema Torinu i sljedećoj suboti kada tamo igramo novu utakmicu (op.a. protiv Juventusa)'', rekao je Pato, junak Milanove pobjede uz nastavak:

''Divota je igrati u ovom sastavu Milana gdje ima mnogo istinskih nogometnih šampiona. Uživam, jer oni nisu moji suigrači, oni su mi kao braća. Igrali smo večeras sjajno, posebno u drugom dijelu, te je ovo samo nastavak naše odlične sezone'', završio je Brazilac.