Već je 'nabrijan'

Ronaldo golčinom u LA-u pokazao Beckhamu tko je 'gazda'

U prvoj pripremnoj utakmici na turneji po Americi, Real Madrid upisao je i prvu pobjedu i to protiv momčadi Davida Beckhama, nekadašnjeg člana Reala, Los Angeles Galaxyja...

Real Madrid je, unatoč očiglednoj zahrđalosti, slavio s uvjerljivih 4-1. Jose Callejon doveo je Real u vodstvo u 31. minuti utakmice, a do kraja poluvremena je Joselu povisio na 2-0 (40). U nastavku je ušla i glavna zvijezda Reala, Cristiano Ronaldo, koji je postigao pogodak nakon samo osam minuta provedenih na terenu. Pet minuta nakon njega, u 58., Benzema je zabio za 4-0, a poraz LA Galaxyja ublažio je Adam Cristman u 67. minuti.

David Beckham, koji je prije utakmice rekao da će pokazati da je još dovoljno dobar da nastupi za Real, nije napravio ništa u 61 minuti koliko je proveo na travnjaku kao kapetan Galaxyja.

Real Madrid svoju iduću prijateljsku utakmicu igra u srijedu protiv Chivasa iz Guadalajare.