Mancini izgubio živce

Pogledajte kakvu je Balotelli glupost napravio za vrijeme utakmice!

Mario Balotelli stvarno je osebujna ličnost svjetskog nogometa.

Manchester City se u sklopu priprema za predstojeću sezonu nalazi na turneji u SAD-u, a u nedjelju su igrali utakmicu protiv LA Galaxy. Talijanski napadač postigao je otvarajući pogodak za svoj klub iz kaznenog udarca u 19. minuti, a pravi 'show program' je napravio 10-ak minuta kasnije.

U jednoj akciji Citya Balotelli i Edin Džeko su 'izašli' sami ispred američkog golmana, a Talijan je pogodak pokušao postići petom nakon piruete. Lopta je prošla pored gola, a nakon ovakvog poteza 'poludili' su i Džeko i Roberto Mancini, a trener Manchester Citya je Balotellija odmah izvadio iz igre i umjesto njega uveo Jamesa Milnera.

"Mislim da uvijek moramo biti profesionalni, a ovo što je Balotelli napravio nije ni najmanje profesionalan potez i zato sam ga izvadio iz igre. Ovo mu je dovoljna kazna što je zamijenjen nakon samo 30 minuta igre i nadam se da će naučiti lekciju iz ovog poteza", rekao je Mancini.

No, Balotelli nije bio oduševljen ovom izmjenom. Po izlasku s terena razmjenio je nekoliko oštrih riječi s Mancinijem objašnjavajući mu valjda da je ovo bila prijateljska utakmica u kojoj se i traži poneki atraktivni udarac.

Inače, utakmica je nakon 90 minuta završila rezultatom 1-1, a nakon izvođenja jedanaesteraca britanska momčad je pobijedila s 7-6.