Nogomet
Nogomet

ManUtd 'kiksao' i vratio nadu Arsenalovim navijačima!

Manchester United nije uspio pobijediti Newcastle i tako dotući Arsenal u borbi za naslov prvaka Engleske...

Na neugodnom gostovanju 'crveni vragovi' nisu odigrali pretjerano dobru utakmicu. U 90 minuta dvoboja s Newcastleom stvorili su tek nekoliko ozbiljnih šansi, nedovoljno za konačni trijumf. Najbliže je pogotku bio Ryan Giggs u 67. minuti koji je promašio iz blizine u vrlo izglednoj situaciji.

U sudačkoj nadoknadi Javier Hernandez srušen je u kaznenom prostoru no sudac mu je umjesto penala pokazao žuti karton. Odluka je to koja se sigurno nije svidjela Alexu Fergusonu, a dvoboj je završio 0:0.

Manchester United sada ima sedam bodova prednosti ispred Arsenala uz utakmicu više. Wengerova momčad ako u srijedu dobije Tottenham u gostima približit će se na četiri boda, uz dvoboj s Unitedom na Emiratesu do kraja prvenstva.

Premiership još nije riješen, no pred Topnicima je vrlo teška misija.