Nogomet
Nogomet

VIDEO Hrvati priredili senzaciju: Iličević i Lakić razbili Bayern!

Veliko iznenađenje pripremili su nogometaši Kaiserslauterna u 2. kolu Bundeslige.

Bayern je nastradao na gostovanju u Kaiserslauternu, Ivica Olić krenuo je od početka ali nije uspio zabiti pogodak. Zato su Hrvati na drugoj strani riješili pitanje pobjednika. Prvo je Ivo Iličević u 36. minuti zabio za 1:0, a Srđan Lakić samo minutu poslije na asistenciju Iličevića za 2:0. Do kraja se rezultat nije mijenjao. Iličević je zabio doista prekrasan pogodak, natrčao je na loptu te je iz prve zakucao u mrežu s nekih 18 metara.

Podsjetimo Lakić i Iličević zabili su i u prvom kolu kada je Kaiserslautern slavio na gostovanju u Kölnu 3:1. Lakić je tada zabio dva, a Iličević jedan pogodak.

Bayern je dominirao u drugom poluvremenu ali nije uspio zabiti pogodak mada je stalno opsjedajo gol domaćina. U 64. minuti iz igre su izašli Olić i Contento, a u igru su ušli Kroos i Pranjić. Upravo je u 80. minuti Pranjić opasno ubacio, lopta je prošla tik kraj vratnice, a nitko od napadača Bayerna nije je stigao ugurati u mrežu. Iz igre je u 77. minuti izašao i Srđan Lakić, uz naravno ogroman pljesak navijača. Iličević je na samom kraju utakmice zaradio drugi žuti karton nakon opasnog starta.

Nastave li ovako dobro igrati Lakić i Iličević sigurno će privući i veću pažnju izbornika Bilića.