Gol kojim je Niko Kranjčar riješio pitanje pobjednika utakmice 27. kola engleskog nogometnog prvenstva između Sunderlanda i Tottenhama na Stadionu svjetlosti impresionirao je mnoge...

Podsjetimo, Asamoah Gyan doveo je domaćina u vodstvo koje je krajem prvoga poluvremena anulirao Michael Dawson. Konačnih 2-1 volej-udarcem izvan kaznenoga prostora postavio je hrvatski nogometni reprezentativac u 57. minuti.

''Utakmicu smo dobro započeli, ali nas je "ubio" gol primljen pred odlazak na odmor. Pala nam je koncentracija,'' priznao je trener Sunderlanda Steve Bruce dodavši:

''Drugi gol? Bio je to nevjerojatno dobar udarac, može mu se samo zapljeskati.''

Gol protiv Sunderlanda Kranjčaru je drugi ukupno u sezoni za Spurse, a "naslonio" ga je na pobjednički pogodak Boltonu u 92. minuti u prošlome kolu.