VIDEO Milan nezadrživ: Ibra i Robinho dotukli Bolognu!

Nogometaši Milana s glatkih su 3:0 slavili na gostovanju u Bologni u 16. kolu talijanske Serie A...

Vodeća je momčad prvenstva na gostovanju kod istoimenog sastava slavila identičnu 3-0 pobjedu uz identičan redoslijed strijelaca: pogotke su opet redom postizali Boateng, Robinho i Ibrahimović.

Boateng je ovaj put pogodio na asistenciju Zlatana Ibrahimovića, njegovu već sedmu ove sezone, u devetoj minuti. Na 2-0 je 26 minuta kasnije povisio Robinho baš na dodavanje ganskog veznjaka. Ibrahimović je na asistenciju Pirla u 60. minuti potvrdio pobjedu čiji je sjaj još više istaknuo golman Christian Abbiati obranivši u 78. minuti 11-erac Marcu Di Vaiju, koji je, tako, propustio priliku postići jubilarni, 10. gol ove sezone u prvenstvu.

Boatengu je ovo bio drugi, Robinhu šesti, a Ibrahimoviću deveti gol u Seriji A ove sezone. Momčad Massimiliana Allegrija ponovno se od Lazija, uz zasad još utakmicu manje rimskog kluba, odlijepila na šest bodova.