Nogomet
Nogomet

VIDEO Nastavlja se agonija Francuske: Bjelorusija šokirala Stade de France!

Francuska nogometna reprezentacija nastavlja posrtati. Na startu kvalifikacija za Euro 2012. poraženi su s 1-0 na Stade de Franceu od Bjelorusije...

Niti novi izbornik Laurent Blanc, niti prilično izmijenjena momčad u odnosu na onu sa Svjetskog prvenstva (što zbog Blancovih zahvata, što zbog aktualnih kazni od strane tamošnjeg saveza), nisu zaustavili poniranje ove reprezentacije.

No, treba reći da su Bjelorusi u devedeset minuta igre u ogledu 1. kola skupine D zapucali samo jednom u okvir vratiju francuskog golmana Llorisa, ali su pritom i poentirali. Francuska obrana je bespotrebno petljala u svom 16-ercu, a na jednu povratnu loptu je Kisljak sjajno reagirao, pod gredu zabio i taj pogodak u 86. minuti je odlučio pobjednika.

>> VIDEO Uspješan start Cice: Crna Gora slavila protiv Walesa!

Francuska je imala osam udaraca u okvir vratiju, no opet su pokazali ogromne probleme pri realizaciji. Remy, Hoarau, kasnije i Saha, predvodili su napad koji je opet ostao neučinkovit.