Nogomet
Nogomet

VIDEO Ronaldo postao skroman: Mourinho je junak, ne ja!

Cristiano Ronaldo trpa golove iz kola u kolo španjolske Primere, ali se više ne bahati...

U subotu su nogometaši madridskog Reala upisali novu, sedmu pobjedu u španjolskoj Primeri. U utakmici 9. kola su na gostovanju pobijedili Hercules 3-1...

Dugo je izgledalo da će novi španjolski prvoligaš skinuti skalp još jednom velikanu Primere. Podsjetimo da je ta momčad na startu sezone slavila kod Barcelone 2-0.

Pogotkom Davida Trezegueta su vodili 1-0 do 52. minute (tada je izjednačio Argentinac Di Maria), a do 82. minute su imali barem bod u džepu. No, tada je s dva pogotka bljesnuo Cristiano Ronaldo i donio pobjedu Realu. S 11 pogodaka u sezoni Portugalac je dodatno učvrstio prvo mjesto na ljestvici strijelaca. Ipak, nije želio nakon svega sebi pripisati ovu pobjedu.

'Nije ovo moja pobjeda, već Mourinhova. Još jedna u nizu. Dao nam je pravi naputak na poluvremenu i poslušali smo našeg vođu. Zato smo i izgledali daleko bolje u nastavku,' rekao je Cristiano Ronaldo.

Portugalac je bio posebno sretan zbog suigrača Karima Benzeme, koji mu je asistirao kod trećeg Realova pogotka.

'Nije mu lako. Prolazi kroz teško razdoblje, mora se dokazivati i zato je svaki njegov potez dodatna sreća za sve nas u klubu,' završio je Cristiano Ronaldo u izjavi za madridsku Marcu.